I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINISIATKÓWKI DZIEWCZAT O PUCHAR BURMISTRZA POŁCZYNA ZDROJU. 24 – 25.10
  (2009-10-25)

I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINISIATKÓWKI DZIEWCZAT O PUCHAR BURMISTRZA POŁCZYNA ZDROJU. 24 – 25.10.2009 W zawodach startowały zespoły z całej Polski. W każdej kategorii wiekowej było ponad 30 zespołów. Nasz klub reprezentowały dwa zespoły „4”, jeden „3” i dwa „1”. Zespół w składzie: Agata Sałańska, Paulina Okonek, Julka Tymańska, Ania Wroniewicz zajął II miejsce. Dziewczęta w meczu finałowym przegrały z drużyną z Moniek. Drużyna „3” : Ania Baranowska, Kasia Kumirska, Julka Altmann wywalczyły III miejsce. Nasz drugi zespół „4” ( Gosia Dec, Ania Wilkowska, Agata Kloc, Ola Myslińska) zajął dziewiąte miejsce. Martynka Łukasik, która startowała w singlach zajęła dziewiąte miejsce. Na swoich pierwszych zawodach siatkówki była z nami Ola Aftańska. Walczyła bardzo dzielnie. Dziękujemy panom Maćkowi Łukasikowi i Markowi Sałańskiemu za wspólny wyjazd.