Półfinał Mistrzostw Województwa w Minisiatkówce
  (2010-05-09)

9.05.2010 w hali Energa Gedania odbył się Półfinał Mistrzostw Województwa w Minisiatkówce "4" Dziewcząt i Chłopców. Nasz klub reprezentowały dwie drużyny chłopców i dwie drużyny dziewcząt. Celem turnieju było wyłonienie 7 drużyn, które będą walczyły 2.06.2010 o tytuł Mistrza Województwa w Malborku. Wszystkie nasze zespoły osiągneły ten cel. Dziewczęta w składzie: Agata Sałańska, Julka Tymańska, Ania Wroniewicz, Paulina Okonek zajęły I miejsce ( na 14 zespołów). W meczu finałowym pokonały zespół z Malborka. Nasz drugi zespół w składzie: Gosia Dec, Agnieszka Pochyluk, Kasia Kumirska, Ania Baranowska zajął V miejsce w zawodach. Chłopcy w składzie: Wojtek Krysztofiak, Kuba Świercz, Mikołaj Stefański, Oskar Trzciński, Marcin Wilkowski zajął III miejsce, na 7 zespołów startujących w turnieju. Nasi chłopcy z klasy piątej i młodsi: Kuba Bukowski, Maciek Tomczak, Łukasz Wroniewicz, Kuba Wilkowski, Jędrek Woźniak zajęli VI miejsce.