XI Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Chłopców o Puchar Prezydenta Białegostoku.
  (2011-11-06)

W dniach od 4 do 6.11.2011 roku siatkarze z UKS Jasieniak wzięli udział w XI Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki Chłopców o Puchar Prezydenta Białegostoku. Zawodnicy startowali w dwóch kategoriach wiekowych. Chłopcy z klas VI grali czwórkami a ich młodsi koledzy z klas V grali trójkami. Nasi siatkarze z klas V odnieśli sukces zajmując I miejsce na 21 zespołów. W finale pokonali zespoły z Warszawy:Metro i MOS Wola. Skład naszego zespołu: Jan Brzeziński, Jakub Wilkowski, Piotr Wołodźko, Piotr Leśniewski. Ich starsi koledzy zajęli XI miejsce na 16 drużyn startujących w turnieju. ( Witek Klimas, Mateusz Leszmanan, Franek Matuszewski, Szymon Myśliński, Przemek Leszman). Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jaś Brzeziński.