I miejsca na turniejach Mikołajkowych w Jastarni i na turnieju GOKF.
  (2011-12-17)

Nasi siatkarze 16.12.2011 walczyli na turnieju Mikołajkowym w Jastarni, gdzie zespół w składzie: Witek Klimas, Mateusz Leszman, Szymon Myśliński, Piotr Wołodżko, Franek Matuszewski i Szymon Milewski zajęli I miejsce.

17.12.2012 na naszej sali gimastycznej odbył się Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki chłopców ze szkół podstawowych i gimnazjalnych organizowany przez GOKF i UKS Jasieniak. W zawodach wystartowało 11 drużyn gimnazjalnych i 5 zespołów ze szkół podstawowych. Nasz pierwszy zespół mimo tego, że są to chłopcy z klas V i VI zagrał z gimnazjalistami i to z dobrym wynikiem. Zajęliśmy 5 miejsce w turnieju. Nasz drugi zespół startujacy w kategorii szkół podstawowych zajął I miejsce. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiatkowe medale. Najlepsze drużyny puchary i dyplomy. Każdy zespół został obdarowany dwoma piłkami do siatkówki. Nagrody wręczali przedstawiciele władz Miasta Gdańsk i GOKF.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH: I miejsce: UKS Jasieniak ( Jan Brzeziński, Franek Matuszewski, Szymon Myśliński, Piotr Leśniewski), II miejsce:SP 58, III miejsce: SP 55, IV miejsce: SP 85 I zespół ( Przemek Leszman, Rafał Kąkol, Krzys Dąbrowski, Maciek Guzowski), V miejsce SP 85 II zespół ( Kacper Polaczyk, Piotr Szczepkowski, Bartek Migas, Kamil Lesniewski).

KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH: I miejsce: Gimnazjum 26 A, II miejsce: DOS SP 58, III miejsce Gimnazjum 29, IV miejsce: UKS Jasieniak I (gimnazjum: Maciek Tomczak, Marcin Wilkowski, Łukasz Miłek, Kuba Sokołowski, Mikołaj Stefański, Oskar Trzciński), V miejsce: UKS Jasieniak II (podstawówka: Witek Klimas, Mateusz Leszman, Piotr Wołodżko, Jakub Wilkowski), VI miejsce: ZSSiO, VII miejsce: Gimnazjum 26 B, VIII miejsce: Gimnazjum 11 B, IX miejsce: Gimnazjum 31, X miejsce: Gimnazjum 11A, XI miejsce: Gimnazjum 20.