Turniej Mini Piłki Siatkowej chłopców o Puchar Wójta Gminy Kobylnica
  (2013-10-26)

26.10.2013 roku nasi siatkarze byli na Turnieju Mini Piłki Siatkowej chłopców o Puchar Wójta Gminy Kobylnica. Nasz klub w kategorii 4 reprezentowali: Maciej Guzowski, Rafał Kąkol, Jakub Ścisk, Robert Kowalewski. Chłopcy zajęli 6 miejsce w zawodach. W kategorii 3 zajęliśmy piąte miejsce. Sklad: Jakub Szydlik, Maciej Wilkowski, Kamil Leśniewski, Adam Czebi-Ogły. W kategorii 2 wystawiliśmy dwie drużyny. Zespół w składzie: Marcin Kwiatkowski, Marcin Król, Jędrek Migas. Zajęli I miejsce w turnieju. Marcin Kwiatkowski został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Nasz drugi zespół w 2 to chłopcy z klas trzecich. Był to ich pierwszy turniej w karierze siatkarskiej Z meczu na mecz widać było postępy w ich grze. Skład: Szymon Kowalewski, Bartek Tomczyk, Adaś Golak.