Menu
Imprezy

Kinder - podsumowanie.
  (2014-04-29)

Kategoria 4 chłpców - udział wzięło 53 dzieci. Baraże UKS Suchanik Gdańsk I SPS Kobylnica I 11:6, 11:13, 11:9 UKS Jasieniak Gdańsk I UKS AS Koczała 11:7, 11:6 Półfinały Trefl Gdańsk I UKS Jasieniak Gdańsk I 11:6, 12:14, 11:8 UKS Suchanik Gdańsk I UKS Dwójka Bytów I 11:8, 11:9 O 3 miejsce UKS Dwójka Bytów I UKS Jasieniak Gdańsk I 6:11, 13:11, 11:8 Finał Trefl Gdańsk I UKS Suchanik Gdańsk I 5:11, 11:8, 11:9 Klasyfikacja końcowa - czwórki: 1. Trefl Gdańsk I 2. UKS Suchanik Gdańsk I 3. UKS Dwójka Bytów I 4. UKS Jasieniak Gdańsk I 5-6. SPS Kobylnica I 5-6. UKS AS Koczała 7-8. ULKS Gnieżdżewo 7-8. SPS Kobylnica I 9-10. SP 58 Gdańsk 9-10. Trefl Gdańsk II 11-12. UKS Dwójka Bytów II 11-12. UKS Bryza Siemirowice Kategoria 4 dziewcząt. W dniu 29.04.14 r w hali ZSO w Rumi odbył się Finał Wojewódzki Kinder+Sport w mini siatkówce dziewcząt rocznika 2001. Do finału zakwalifikowało się 12 drużyn, które wcześniej wywalczyły awans odpowiednio w półfinałach północnym i południowym województwa Pomorskiego. Zawodniczki zostały podzielone na 2 grupy. Grupa A Energa Gedani Gdańsk I ,SP Nr9 Rumia, Energa Gedani Gdańsk II, SP NR8 Słupsk,UKS Libero Starogard Gdański II, SP Nr9 Rumia II Grupa B- SP NR1 Miastko, UKS Jasieniak Gdańsk,Stowarzyszenie Przyjaciół Pępowa,SKFIS KaEmKa Starogard Gdański,Zatoka Puck, UKS Libero Starogard Gdańskim I Po rozegraniu meczy grupowych I miejsce w grupie A zajęła druyna SP NR 9 z Rumi,a w grupie B SP Nr 1 z Miastka,które wywalczyły bezpośredni awans do Półfinału, drużyny z miejsc 2 i 3 rozegrały baraże: Gedania Gdańsk I-Pępowo(2:0),Zatoka Puck-SP Nr8 Słupsk(0:2). W półfinałach Rumia wygrała z Słupskiem 2:0, a Gedania I z Miastkiem w tie-breaku. Mecz o 3 miejsce po bardzo zaciętym boju zakończył się zwycięstwem Słupska nad Miastkiem 2:1, a finał wygrała SP NR 9 z Rumi z Energą Gedania I 2:0 Dziewczęta z Rumi nie miały sobie równych, wygrały wszystkie swoje mecze w stosunku 2:0, popisując się wspaniałymi atakami, blokiem, przyjęciem czy wystawą. Drużyny ,które zajęły pierwsze 3 miejsca: SP 9 Rumia, Energa Gedania Gdańsk, SP 8 Słupsk będą reprezentowały nasze województwo w lipcu na Mistrzostwach Polski w Drzonkowie. Skład drużyny SP NR 9 w Rumi: Kamila Bryła, Julia Trościanko, Paulina Damaske, Weronika Konefke, Dominika Duda, trener- Anna Brodacka Wyniki końcowe: 1 miejsce- SP NR 9 Rumia 2 miejsce-Energa Gedania Gdańsk I 3 miejsce -SP Nr 8 Słupsk 4 miejsce- SP Nr I Miastko 5 miejsce- Zatoka Puck, Stowarzyszenie Przyjaciół Pępowa 7miejsce- UKS Jasieniak Energa Gedania Gdańsk II 9 miejsce -SP Nr9 Rumia II,SKFIS KaEmKa Starogard Gdański 11 miejsce -UKS Libero Starogard Gdański II, UKS Libero Starogard Gdański I