VI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR BURMISTRZA POŁCZYNA-ZDROJU 18-19.
  (2014-10-19)

VI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR BURMISTRZA POŁCZYNA-ZDROJU 18-19.10.2014r. W piątek 17.10.2014 szesnaście siatkarek z UKS Jasieniak wyruszyło na turniej do Połczyna Zdroju. W kategorii singli I miejsce zajęła Paulinka Bańkiewicz z UKS Jasieniak, VI miejsce Martynka Rytlewska, X miejsce Magda Lasoń. W turnieju jedynek startowały 64 zawodniczki. Paulinka wygrała pomimo bólu spowodowanego skręceniem stawu skokowego. W kategorii 3 startowały trzy nasze zespoły. Najlepsze 4 miejsce zajął Jasieniak I w składzie: Paulinka Żołopa, Maja Fenikowska, Dominika Rodek. Dziewczynkom zabrakło odrobiny szczęścia. Miały taką samą ilość zwycięstw jak zespoły, które wywalczyły 2 i 3 miejsce w zawodach. Zabrakło im kilku małych punktów. Jasieniak III w składzie: Julka Burdyn, Oliwka Zarzeczańska, Magda Zioło zajął 7 miejsce. Natomiast nasz drugi zespół: Karolinka Malon, Agnieszka Zioło i Karmela Joachimiak zajął 3 miejsce w grupie i mógł walczyć tylko o miejsca 17-24. Bez problemów zajął miejsce 17. Nasze najstarsze zawodniczki startujące w 4 po bardzo dobrej grze zajęły V miejsce w zawodach. Skład drużyny: Weronika Adamik, Blanka Pliszka, Martynka Misiuro, Zuzia Bańkiewicz.