OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W MINI PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA GDYNI
  (2015-12-13)

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W MINI PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA GDYNI. W dniach 12-13.12.2015r siatkarki z ZKPiG nr 2 (UKS Jasieniak) brały udział w Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni. Gospodarzem turnieju był Zespół Szkół nr 11 w Gdyni. Dziewczęta startowały w trzech kategoriach: 2, 3 i 4. Naszą szkołę reprezentowały zawodniczki z klas VI grające w kategorii 4 i dziewczęta z klas IV grające w kategorii 2. W czwórkach wystartowało 15 zespołów ze Starogardu, Wilkowa Bartoszyc, Redy Pucka, Gdyni, Ełku i Gdańska. Nasze dwa zespoły były bezkonkurencyjne. UKS Jasieniak I (ZKPiG nr 2 w Gdańsku) w składzie: Agnieszka Zioło, Magda Zioło, Dominika Rodek, Karolina Malon i Sara Wójtowicz zajął I miejsce. Nasz drugi zespół w składzie: Maja Fenikowska, Paulina Żołopa, Karmala Joachimiak, Julka Burdyn i Zuzia Idaszak zają II miejsce. Trzecie miejsce wywalczył zespół z Gedanii. W kategorii 2 startowało 27 drużyn. Nasze zawodniczki Martynka Rytlewska i Zosia Binduga zajęły I miejsce w turnieju ( II miejsce Wilczek z Wilkowa, III miejsce Gedania). Nasz drugi zespół ( Dominika Żuk i Karolinka Laskowska) zajął 8 miejsce a trzeci( Patrycja Ostafin, Magda Sobodacha i Gosia Więcko) 21 miejsce.