Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta w Minisiatkówce 4 Dziewcząt o Puchar Kinder + Sport 2016
  (2016-03-13)

Pomorski Wojewódzki Zwiazek Piłki Siatkowej był organizatorem Otwartych Mistrzostw Trójmiasta w Minisiatkówce 4 Dziewcząt, które odbyły się 13.03.2016 w ZKPiG nr 2 w Gdańsku. W imprezie wzięło łącznie udział 120 dziewcząt. 24 zespoły zostały podzielone na 6 grup. W pierwszym etapie rywalizowano na trzech boiskach systemem ?każdy z każdym? do 15. Do drugiego etapu awans uzyskiwały dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. W następnym etapie graliśmy krzyże. Zespoły, które zajęły pierwsze miejsca grały z tymi które zajęły miejsce drugie w grupie. Drużyny, które wygrały ten etap walczyły o miejsca od 1 do 6 w całym turnieju. Zespoły, które zajęły II miejsca walczyły o miejsca 7do 12 w całym turnieju. O miejsca od 1 do 6 i o miejsca od 7do 12 graliśmy systemem każdy z każdym. Mecze stały na wysokim poziomie i były bardzo wyrównane. Klasyfikacja końcowa, czwórki dziewcząt: 1. KaEmKa Starogard Gdański II 2. Energia Gedania Gdańsk I 3. UKS Jasieniak Gdańsk I 4. KaEmKa Starogard Gdański I 5. SP w Pępowie 6. TKS Reda Ciechocino I 7. SPS Lębork I 8 UKS Jasieniak Gdańsk II 9. SP 9 Rumia I 10. SP 3 Lębork 11. UKS Libero I 12. Energia Gedania Gdańsk II 13 do 18 UKS Zatoka 95 Puck, SP 5 Gdańsk UKS Libero II UKS Jasieniak Gdańsk III SP 58 Gdańsk SPS Lębork II 19 do 24 UKS Jasieniak Gdańsk IV UKS Trefl Gdynia TKS Reda Ciechocino II TKS Reda Ciechocino IV TKS Reda Ciechocino III Najlepsze zespoły otrzymały puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze w postaci batonów i soczków. UKS Jasieniak Gda?sk III SP 58 Gda?sk SPS L?bork II 19 do 24 UKS Jasieniak Gda?sk IV UKS Trefl Gdynia TKS Reda Ciechocino II TKS Reda Ciechocino IV TKS Reda Ciechocino III Najlepsze zespo?y otrzyma?y puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy otrzymali s?odycze w postaci baton?w i soczk?w.