Finał Pomorskiej Ligi Mini Siatkówki z PGE Atomem Treflem Sopot.
  (2016-05-07)

W pierwszą sobotę maja (07.05.) odbył się ostatni w tym sezonie turniej w ramach Pomorskiej Ligi Mini Siatkówki z PGE Atomem Treflem Sopot. Tradycyjnie najmłodsze zawodniczki mogły spróbować swoich sił w trzech kategoriach: rzucanka siatkarska, single i dwójki. Poprzednie trzy edycje cieszyły się wielkim zainteresowaniem, czego potwierdzeniem jest ponad 300 zadowolonych uczestników. Organizatorzy, PGE Atom Trefl Sopot oraz Siatkarski Ośrodek Szkolny przy Gimnazjum nr 16 w Gdańsku zapewnili dużą ilości grania i dobrej zabawy. W DWÓJKACH I MIEJSCE ZAJĘŁY SIATKARKI UKS JASIENIAK: MARTYNKA RYTLEWSKA i ZOSIA BINDUGA. Nasz kolejny zespół: Karolina Laskowka i Dominika Żuk zajął XIV miejsce w zawodach. Hania Kujawska i Nina Pliska zajęły miejsce XXI w turnieju. Tradycją stało się już, że każda uczestniczka turnieju otrzymała mały upominek od klubu oraz pamiątkowy dyplom. Najlepsze zawodniczki otrzymały puchary, medale oraz pakiet nagród (m.in. puzzle, gry oraz pamiątki klubowe). Organizatorami wydarzenia był PGE Atom Trefl Sopot oraz Siatkarski Ośrodek Szkolny przy Gimnazjum nr 16 w Gdańsku.