I etap zawodów wojewódzkich o Puchar Kinder +Sport w Łebieniu.
  (2017-04-01)

1.04.2017 w Łebieniu odbył się I etap zawodów wojewódzkich o Puchar Kinder +Sport "2" chłopców. W turnieju wystartowało ponad 30 zespołów. Nasz pierwszy zespół w składzie: Patryk Rodek i Michał Litorowicz zajęli I miejsce. II miejsce zajęła drużyna PSP 4 Starogard Gdański a trzecie miejsce wywalczyli chłopcy z Trefla Gdańsk. Nasz drugi zespół w składzie: Rysiek Sałata i Piotrek Wieruszewski zajęli 7 miejsce. Dużą niespodziankę sprawili nasi zawodnicy z klasy III f Szymon Marciniak i Tymon Sowański, którzy zajęli drugie miejsce w grupie i awansowali do kolejnego etapu rozgrywek. W kategorii trójek zajęliśmy siódme miejsce na czternaście zespołów. Skład naszego zespołu: Bartek Szulc, Adam Golak, Karol Kuśmider, Wiktor Sowański.