Podsumowanie Starogardzko - Chwaszczyńskiej Ligi Dzieci.
  (2017-09-10)

Podsumowanie Starogardzko - Chwaszczyńskiej Ligi Dzieci. 10.09.2017 w Starogardzie Gdańskim odbył się turniej finałowy Starogardzko - Chwaszczyńskiej Ligi Dzieci. Był to już piąty turniej. W poprzednich edycjach startowało około 40 zespołów dziewcząt i 40 zespołów chłopców. W kategorii dwójek UKS Jasieniak w punktacji generalnej zajął I miejsce u chłopców ( Patryk Rodek i Michał Litorowicz) oraz I miejsce wśród dziewcząt ( Martynka Rytlewska i Zosia Binduga). Miejsce VI wywalczył UKS Jasieniak II (Martynka Bruździak, Pola Joszczak i Nina Pliszka). Wśród chłopców nasz drugi zespół zajął również miejsce VI ( Piotrek Gurdziński i Piotrek Wieruszewski). Najlepszą zawodniczką Starogardzko - Chwaszczyńskiej Ligi Dzieci została Martynka Rytlewska.