Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Chłopców Mini Volley w Bydgoszczy.
  (2017-10-29)

WW dniach od 28 do 29.11.2017 r. w Bydgoszczy odbył się Ogólnopolski Turniej Mini Volley. Zawody adresowane były dla chłopców z klas V i młodszych. W turnieju wystartowało 16 zespołów z Bydgosczy, Torunia Grudziądza i Gdańska. UKS Jasieniak reprezentowały dwie drużyny. Nasz pierwszy skład: Ryszard Sałata, Patryk Rodek, Michał Litorowicz i Wiktor Łoboda zajął I miejsce w zawodach. Chłopcy z drugiej drużyny: Maks Feliński, Kacper Bagiński, Piotrek Wieruszewski i Borys Karabin wywalczyli ósme miejsce. Rysiek Sałata został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Chłopcy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i nagrodami rzeczowymi. Po zakończeniu pierwszego dnia zmagań organizator zaprosił nas na mecz Zaksa Kędzierzyn Koźle kontra Łuczniczka Bydgoszcz.