Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki w Krakowie.
  (2017-12-10)

W dniach od 7 do 10.12.2017 siatkarze i siatkarki z UKS Jasieniak przebywali na Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju Minisiatkówki w Krakowie. W zawodach startowało 24 zespoły w kategorii trójek chłopców i 24 zespoły w kategorii 3 dziewcząt. Turniej był bardzo dobrze obsadzony. Startowały najlepsze zespoły z całej Polski. Oprócz trzech dni grania mieliśmy czas na zwiedzanie Krakowa. Nasze dziewczęta w składzie: Martynka Rytlewska, Zosia Binduga, Pola Joszczak i Gosia Więcko zajęły III miejsce w zawodach. Przegrały z zespołem z Wieliczki, który zajął I miejsce w turnieju i z drużyną z Zawiercia, która wywalczyła 2 miejsce. Nasi zawodnicy w składzie: Ryszard Sałata, Patryk Rodek, Michał Litorowicz i Wiktor Łobda wywalczyli V miejsce. Przegrali z zespolami z Kędzierzyna Koźla, Dunajca i Krakowa. Martynka Rytlewska dostała tytuł najlepszej zawodniczki.