ELIMINACJE MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W MINISIATKÓWCE 3 DZIEWCZĄT O PUCHAR KINDER+SPORT II ETAP
  (2018-04-08)

8.04.2018 w SP nr 85 odbyły się ELIMINACJE MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W MINISIATKÓWCE 3 DZIEWCZĄT O PUCHAR KINDER+SPORT II ETAP. W zawodach wystartowało 20 zespołów. W I etapie graliśmy w 3 grupach po 6 i 7 zespołów systemem każdy z każdym. Graliśmy jednego seta do 15 z przewagą dwóch punktów. 21 punkt kończył spotkanie II ETAP, graliśmy jednego seta do 21 ( 25 punkt kończył mecz) Zespoły, które zajęły miejsca 1 lub 2 w swojej grupie walczyły o miejsca 1-6 w zawodach. Boisko 2 i 3 Zespoły, które zajęły miejsca 3 lub 4 w swojej grupie walczyły o miejsca 7-12 w zawodach. Boisko 4 i 5 Zespoły, które zajęły miejsca 5 lub 6 w swojej grupie walczyły o miejsca 13-18 w zawodach. Boisko 6. Zespoły, które zajęły miejsca 7 w swojej grupie walczyły o miejsca 19 ? 20 w zawodach. Boisko 1. ( do dwóch wygranych setów do 15) KLASYFIKACJA KOŃCOWA: 1 miejsce SP 85, UKS JASIENIAK 1, Martynka Rytlewska, Pola Joszczak, Gosia Więcko i Zosia Binduga 2 miejsce STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA 1, 3 miejsce SKFiS KaEmKa Starogard Gdański 1, 4 miejsce UKS WILKI CHWASZCZYNO 1, 5 miejsce REDA CIECHOCINO 1, 6 miejsce APS RUMIA 7 miejsce WIEŻYCA STĘŻYCA 1 8 miejsce UKS JASIENIAK 2 Natalia Kosel, Nina Pliszka, Emilka Piątek i Ania Sawicka 9 miejsce GDYŃSKA AKADEMIA SIATKÓWKI 1 10 miejsce SKFiS KaEmKa Starogard Gdański 2 11 miejsce UKS WILKI CHWASZCZYNO 2 12 miejsce UKS WILKI CHWASZCZYNO 3 13 miejsce WIEŻYCA STĘŻYCA 2 14 miejsce KS ALFA KARTUZY 1 15 miejsce MIASTKO 1 17 miejsce UKS LIDER DĘBOGÓRZE 2 18 miejsce KS ALFA KARTUZY 2 19 miejsce WIEŻYCA STĘŻYCA 3 4 20 miejsce UKS LIDER DĘBOGÓRZE 1 Każde dziecko otrzymało dyplom, batona kinder bueno oraz soczek. Dziękujemy Rodzicom za pyszne ciasta !!!