Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta w Minisiatkówce 2 Dziewcząt.
  (2019-01-26)

1 UKS Jasieniak 1 (Maja Miotk, Tosia Szmurło) 2 Gdyńska Akademia Siatkówki 1 3 UKS Jasieniak 2 (Maja Przychodzka, Julka Trepczyk) 4 UKS Zatoka Puck 1 5 Gnieżdżewo 1 6 SPS Lębork 1 7 KaEmKa 1 Starogard Gdański 8 UKS Piast Kobylnica 2 9 UKS Piast Kobylnica 1 10 UKS Reda Ciechocino 1 11 KaEmKa 2 Starogard Gdański 12 APS Rumia 1 Miejsca 13 ? 18 ( zespoły, które zajęły III miejsca w grupach) Stowarzyszenie Nasza Gedania 1 AS Trefl 5 Stowarzyszenie Nasza Gedania 2 AS Trefl 1 UKS Zatoka Puck 2 MTS SP6 Kwidzyn 1 Miejsca 19 ? 24 ( zespoły, które zajęły IV miejsca w grupach) 19 UKS Suchanik Gdańsk 5 UKS Suchanik Gdańsk 1 Gdyńska Akademia Siatkówki 3 AS Trefl 2 Gdyńska Akademia Siatkówki 2 APS Rumia 2 25 Miejsca 25- 30 ( zespoły, które zajęły V miejsca w grupach) UKS Jasieniak 5 ( Julka Bogucka) UKS Wilki Chwaszczyno 2 MTS SP6 Kwidzyn 2 UKS Jasieniak 3 (Gaja Mazur, Marysia Salata) Gnieżdżewo 2 UKS Reda Ciechocino 2 Miejsca 31 - 36 ( zespoły, które zajęły VI miejsca w grupach) 31 Stowarzyszenie Nasza Gedania 3 UKS Piast Kobylnica 3 SP MASZEWO LĘBORSKIE MTS SP6 Kwidzyn 3 Olimpijczyk Gdańsk UKS Libero Łebień 37 Miejsca 37 - 42 ( zespoły, które zajęły VII miejsca w grupach) AS Trefl 6 UKS Suchanik Gdańsk 4 UKS Jasieniak 4 ( Agatka Nieradko i Tosia Klosowska) SPS Lębork 3 AS Trefl 3 SPS Lębork 2 43 Miejsca 43 - 48 ( zespoły, które zajęły VIII miejsca w grupach) Gdyńska Akademia Siatkówki 4 AS Trefl 4 UKS Wilki Chwaszczyno 3 UKS Suchanik Gdańsk 3 UKS Wilki Chwaszczyno 1 UKS Suchanik Gdańsk 2 26.01.2019 w niedzielę odbyły się Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta w Minisiatkówce ?2? Dziewcząt. W zawodach wystartowało 48 zespołów. Organizatorem turnieju był Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej przy współudziale UKS Jasieniak. I etap rozgrywek graliśmy w sześciu grupach systemem "każdy z każdym". Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy awansowały do dalszej części rozgrywek. Drużyny, które zajęły miejsca III, IV, V, VI, VII i VIII w swoich grupach zakończyły udział w rozgrywkach. Dziewczęta otrzymały pamiątkowe dyplomy, batony Kinder Bueno oraz soczki. W drugim etapie graliśmy krzyże zespoły, które zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach z zespołami, które zajęły drugie miejsca. 1A ? 2B 1B ? 2A 1C - 2D 1D - 2C 1E - 2F 1F - 2E W trzecim etapie zespoły, które wygrały ?krzyże? grały o miejsca 1-6 w turnieju, systemem ?każdy z każdym?. Przegrani walczyli o miejsca 7-12. We wszystkich etapach turnieju graliśmy jednego seta do 15 punktów. Obowiązywała przewaga dwóch punktów. 21 punkt kończył spotkanie. Na zakończenie zawodów wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, batony Kinder Bueno oraz soczki. Najlepsze zawodniczki otrzymały medale, które wręczył prezes PWZPS Stanisław Kwiatkowski.