tel./fax 058 322-15-25

Menu

Menu
Imprezy

VII Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Dziewcząt i Chłopców o Puchar Małgorzaty Glinki. 08-09.06.201
  (2019-06-09)

70 drużyn dziewcząt i chłopców wystąpiło w weekend w hali miejskiej w Lęborku w ramach organizowanego po raz 7 turnieju mini piłki siatkowej w kategorii dwójek. Organizatorami zawodów byli SPS Lębork i UKS Libero Łebień, patronowała Małgorzata Glinka. UKS Jasieniak I w kategorii dziewcząt zajął I miejsce: Tosia Szmurło i Maja Miotk. Tosia została MVP turnieju a Maja najlepszą zawodniczkę drużyny. UKS Jasieniak II: Julka Trepczyk i Maya Przychodzka zajęły VIII miejsce. UKS Jasieniak III: Agatka Nieradko i Tosia Kłosowska zajęły XXXI miejsce. Jeżeli chodzi o chłopców I miejsce zajął zespół Bzura Ozorków I, II miejsce: Kaemka Starogard Gdański I UKS Jasieniak I (Wiktor Aszyk i Jakub Rzepczyński) zajął III miejsce w zawodach. Wiktor Aszyk został najlepszym zawodnikiem. UKS Jasieniak II, Błażej Jakubiszak i Maciej Korona, wywalczyli IX miejsce. Nasz trzeci zespół Bartek Urbański i Antek Aleksandrowicz zajęli XIII miejsce. Dziewczęta 1. UKS Libero Banie I 2. UKS Libero Banie II 3. UKS Olimp Tłuszcz I 4. UKS Olimp Tłuszcz II 5. UKS Olimp Tłuszcz III 6. UKS Suchanik Gdańsk I 7. UKS Suchanik Gdańsk II 8. UKS Suchanik Gdańsk III 9. UKS Set Wasilków I 10. UKS Set Wasilków II 11. UKS Set Wasilków III 12. AMPS Kołobrzeg I 13. AMPS Kołobrzeg II 14. AMPS Kołobrzeg III 15. SPS Lębork I 16. SPS Lębork II 17. SPS Lębork III 18. MKS Gryf Szczecinek I 19. SPS Zbąszynek I 20. SPS Zbąszynek II 21. UKS Libero Łebień 22. Czarni Słupsk 23. AS Trefl Gdańsk I 24. AS Trefl Gdańsk II 25. AS Trefl Gdańsk III 26. UKS Jasieniak Gdańsk I 27. UKS Jasieniak Gdańsk II 28. UKS Jasieniak Gdańsk III 29. GAS Gdynia 30. MOSiR Giżycko 31. SP Wilkowo 32. Zatoka Puck 33. Atak Elbląg I 34. Atak Elbląg II 35. MKS Gryf Szczecinek II 36. NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Chłopcy 1. UKS Olimp Tłuszcz I 2. UKS Olimp Tłuszcz II 3. UKS Olimp Tłuszcz III 4. UKS Suchanik Gdańsk I 5. UKS Suchanik Gdańsk II 6. UKS Jasieniak Gdańsk I 7. UKS Jasieniak Gdańsk II 8. UKS Jasieniak Gdańsk III 9. SPS Lębork I 10. SPS Lębork II 11. SPS Lębork III 12. SPS Lębork IV 13. UKS Libero Łebień I 14. UKS Libero Łebień II 15. MKS Gryf Szczecinek I 16. MKS Gryf Szczecinek II 17. Koset Grudziądz I 18. Koset Grudziądz II 19. Koset Grudziądz III 20. AS Trefl Gdańsk I 21. AS Trefl Gdańsk II 22. AS Trefl Gdańsk III 23. Atak Elbląg I 24. Atak Elbląg II 25. Atak Elbląg III 26. UKS Libero Łebień III 27. Kaemka Starogard Gdański I 28. Kaemka Starogard Gdański II 29. UKS Jedynka Międzyrzecz I 30. UKS Jedynka Międzyrzecz II 31. Bzura Ozorków I 32. Bzura Ozorków II 33. SP 13 Koszalin I 34. SP 13 Koszalin II 35. SP 13 Koszalin III 36. UKS Jedynka Międzyrzecz III