XIX Międzynarodowy Turniej Minisiatkowki w Częstochowie.
  (2019-12-28)

W dniach 27-28.12.2019 siatkarze z rocznika 2007 ( czwórki) ? U13 i chłopcy z rocznika 2008 ( trójki) U12 brali udział w XIX Międzynarodowym Turnieju Minisiatkówki Chłopców w Częstochowie. W zawodach startowało 16 zespołów w każdej kategorii. Nasz klub reprezentowały cztery drużyny. Zawody stały na wysokim poziomie. W kategorii trójek UKS Jasieniak I ( Wiktor Aszyk, Maciej Korona, Jakub Rzepczyński, Antek Aleksandrowicz) zajął drugie miejsce. Nasi zawodnicy po zaciętym meczu przegrali z drużyną z Łotwy RIGAS VOLEJBOLA SKOLA I. Nasz drugi skład ( Błażej Jakubiszak, Bartek Urbański, Michał Dąbrowski, Artur Borucki) zajął dziewiąte miejsce. W kategorii czwórek UKS Jasieniak I ( Oskar Stawski, Piotr Gurdziński, Piotr Wieruszewski i Szymon Marciniak) zajął trzecie miejsce w zawodach. Chłopcy zagrali bardzo dobry turniej. Nas drugi skład ( Franek Kłosowski, Maciej Zając, Jakub Opaliński, Jakub Treder ) zajął trzynaste miejsce w zawodach. Najlepszymi zawodnikami swoich zespołów zostali: Wiktor Aszyk, Oskar Stawski, Błażej Jakubiszak i Franek Kłosowski. Klasyfikacja w 3, 1. miejsce RIGAS VOLEJBOLA SKOLA I ? ŁOTWA, 2 miejsce UKS Jasieniak Gdańsk I, 3 miejsce UKS Jedynka Międzyrzecz, 4 miejsce MKS Bzura Ozorków 5 miejsce UKS Korona Bełchatów 6 miejsce PKS PIAST PONIEC 7 miejsce MKS BĘDZIN A 8 miejsce SP 2 CZĘSTOCHOWA 9 miejsce UKS Jasieniak Gdańsk II, 10 miejsce EXACT SYSTEMS M-VOLLEY NORWID CZĘSTOCHOWA III, 11 miejsce EXACT SYSTEMS M-VOLLEY NORWID CZĘSTOCHOWA II, 12 miejsce UKS "Stars Volley" Częstochowa, 13 miejsce EXACT SYSTEMS M-VOLLEY NORWID CZĘSTOCHOWA IV, 14 miejsce RIGAS VOLEJBOLA SKOLA II ? ŁOTWA, 15 miejsce EXACT SYSTEMS M-VOLLEY NORWID CZĘSTOCHOWA. Klasyfikacja w 4, 1. miejsce PSP 11 KĘDZIERZYN-KOŹLE, 2 miejsce MKS Bzura Ozorków, 3 miejsce UKS Jasieniak Gdańsk I, 4. miejsce IUKS ?JEDYNKA POZNAŃ 5. UMKS MOS Wola Warszawa 6. miejsce KS Wifama Łódź 7. miejsce MKS BĘDZIN A...