Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Chłopców Puchar Pomorza.
  (2019-04-07)

W dniach od 6 do 7.04.2019 w SP nr 42 odbył się Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Chłopców Puchar Pomorza. Zawody odbywały się w dwóch kategoriach 3 i 4. W kategorii 4 wystartowało 16 zespołów. Nasz klub reprezentowały dwa zespoły. UKS Jasieniak I wywalczył I miejsce w zawodach. Skład drużyny: Ryszard Sałata, Jakub Potempa, Szymon Arciemiuk, Michał Litorowicz, Patryk Rodek. Nasz drugi zespół zajął 10 miejsce. Skład: Borys Karabin, Tymon Nowak , Kacper Bagiński, Maks Feliński. W kategorii 3 wystartowały 24 drużyny. Nasz klub reprezentowały trzy zespoły: UKS Jasieniak I wywalczył III miejsce w turnieju. Skład: Piotr Wieruszewski, Szymon Marciniak, Tymon Sowański. UKS Jasieniak II: Oskar Stawski, Piotr Gurdziński, Szymon Łoziński. UKS Jasieniak III: Jakub Rzepczyński, Michał Dąbrowski, Wiktor Aszyk, Franek Kłosowski. MVP całego turnieju został Rysiek Sałata. Wyróżniającym się zawodnikiem został Szymon Marciniak.