X Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Dziewcząt o Puchar Prezydenta Piły
  (2009-03-22)

W dniach 20 – 22.03.2009 siatkarki UKS „Jasieniak” uczestniczyły w X Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki o Puchar Prezydenta Miasta Piły. Nasze dziewczęta startowały w dwóch kategoriach wiekowych. Klasy szóste grały czwórkami. Klasy piąte grały trójkami. Zawodniczki naszego klubu z klas piątych odniosły duży sukces. Zajęły I miejsce na 42 zespoły z całej Polski. Skład drużyny ( Agata Sałańska, Julka Tymańska i Paulina Okonek). Również z bardzo dobrym wynikiem zakończył rywalizację nasz drugi zespół z klas piątych: Ania Wroniewicz, Gosia Dec i Kasia Kumirska. Dziewczynki wywalczyły szóste miejsce. W kategorii „czwórek” w turnieju brało udział 35 zespołów. Nasza drużyna w składzie: Patrycja Bukowska, Kasia Abramik, Kasia Jakubowska, Ania Wilkowska i Ela Baranowska, zajął 16 miejsce. Turniej był bardzo wyczerpujący. Dziewczęta rozegrały po kilkanaście spotkań. Graliśmy na czas 2 x 4 minuty. Agata Sałańska z UKS „Jasieniak” została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju. Dziekuje za pomoc na turnieju panom Markowi Sałańskiemu i Piotrowi Abramikowi.