IV Festiwal Minisiatkówki Dziewcząt i Chłopców w Braniewie.
  (2009-05-10)

09 - 10.05.2009 w Braniewie odbył się IV Festiwal Minisiatkówki Dziewcząt i Chłopców. Organizatorem zawodów była Sparta Braniewo. W sobotę walczyły dziewczęta. W kategorii klas V dwa pierwsze miejsca zajęły nasze dziewczęta w składzie: Paulina Okonek, Julka Tymańska, Agata Sałańska, Ania Wroniewicz, Agnieszka Pochyluk, Ania Baranowska. W kategori dwójek nasze dziewczęta zajęły 8 miejsce: Martyna Łukasik, Julka Altmann.

W niedzielę rywalizowali chłopcy. Dwa pierwsze miejsca wywalczyli wawodnicy z Braniewa. III miejsce w turnieju zajął nasz zespół w składzie: Kuba Bukowski, Łukasz Wroniewicz. IV miejsce: Marcin Wilkowski i Jakub Wilkowski. V miejsce: Szymon Migas, Witek Klimas. Nasz klub i SP nr 85 reprezentowali jeszcze: Jan Brzeziński, Piotr Wołodźko, Adaś Król, Szymon Myśliński, Jędrek Woźniak. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkową koszulkę. Njlepsi puchary, medale i nagrody rzeczowe. Bardzo dziękujemy rodzicom i Urzędowi Marszałkowskiemu.