Menu
Imprezy

Rozgrywki makroregionalne w Szczecinie i Gostyniu.
  (2009-09-12)

9 września 2009 r. w Szczecinie nasze dziewczęta w składzie: Kasia Kumirska, Ania Baranowska i Martynka Łukasik walczyły w turnieju makroregionalnym Zawodniczki przegrały jeden mecz podczas całych zawodów i zajęły 3 miejsce. Celem imprezy było wyłonienie zespołów do Turnieju Finałowego w Zabrzu W zawodach uczestniczyły zespoły z miejsc II i III z turniejów wojewódzkich w województwie kujawsko-pomorskim, pomorskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim 12 września w Gostyniu zawodnicy UKS "Jasieniak" walczyli w zawodach makroregionalnych ROCZNIK 1996 (czwórki) Zespoły :  SP 4 Bydgoszcz  SP nr 39 Szczecin  DMKS DELFIN Darłowo  SP nr 58 Gdańsk  UKS JASIENIAK Gdańsk  MUKS TORNADO Kalisz  UKS MOS OSTROWITE  KTS ZIEMOWIT Osięciny Nasi chłopcy w składzie: Mikołaj Stefański, Oskar Trzciński, Jaś Tomczak, Maciek Kufel, Wojtek Krysztofiak, Wojtek Żukowski zajeli II miejsce w turnieju i awansowali do Finału Mistrzostw Polski. ROCZNIK 1998 (dwójki) Zespoły :  UKS KANIASIATKA Gostyń  UKS OLIMPIJCZYK Drawsko Pomorskie  UKS JASIENIAK Gdańsk  UKS SUCHANEK Gdańsk II  KOSET Grudziądz  OPP POWIAT Kołobrzeg  MUKS KANGUR Nowy Tomyśl  AZS Organizacja Środowiskowa Toruń W "2" nasz klub reprezentowali: Maciek Tomczak, Kuba Bukowski i Kuba Wilkowski. Chłopcy zajęli szóste miejsce.