Puchar Polski w Zabrzu.
  (2010-09-05)

Siatkarze i siatkarki z SP 85, w dniach od 3 do 5.09.2010, reprezentowali Pomorze na Pucharze Polski w Zabrzu. Przypomnę, że w tych zawodach mogą startować tylko Mistrzowie Województwa. Tym razem nie poszło nam tak jak sobie zaplanowaliśmy. Najlepsze XIII miejsce wywalczyli chłopcy z klas IV w składzie:Piotr Wołodźko, Jan Brzeziński i Kuba Wilkowski. Nasi zawodnicy są o rok młodsi od kolegów z którymi przyszło im grać co dobrze rokuje na przyszłość. Wojtek Krysztofiak i Maciek Kufel reprezentowali "UKS w Jastarni". Zajęli XVII miejsce. Pomimo wzmocnienia składu siatkrkami z Gedani: Oliwią Kwiecińską i Pauliną Jezierską dziewczęta z Jasieniaka doznały goryczy porażki. Paulina Okonek, Agata Sałańska, Gosia Dec, Julka Tymańska i Ania Wroniewicz jechały po medal a zajęły dopiero XIX miejsce. Od tego sezonu nasze zawodniczki bedą reprezentowały Gedanię, a Wojtek Krysztofiak Trefl Gdańsk. Życzymy im samych sukcesów.