Menu
Imprezy

Puchar Bałtyku w Jastarni
  (2011-05-22)

W dniach 21-22.05.2011 dwunastu naszych siatkarzy uczestniczyło w ogólnopolskim turnieju minisiatkówki chłopców "Puchar Bałtyku" w Jatarni. Zawody przebiegły w miłej atmosferze. W kategorii 4 (kl.VI) nasi siatkarze w składzie: Maciek Tomczak, Szymon Jakubiszak, Szymon Migas, Jakub Bukowski, Łukasz Wroniewicz, Marcin Wilkowski zajęli III miejsce. Siatkarze z naszego klubu grający w kategorii 3 (kl. V i młodsi) w składzie: Piotr Wołodźko, Franek Matuszewski, Jakub Wilkowski, Witek Klimas zajęli III miejsce. Nasz drugi zespół z klas piątych ( Szymon Milewski, Mateusz Leszman, Witek Klimas) zajęli miejsce poza pierwszą szóstką. Chłopcy otrzymali puchary, medale, nagrody rzeczowe, które wręczył im zawodnik kadry Polski Daniel Pliński.