IV Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki o Puchar Pomorza
  (2012-02-12)

Uczniowski Klub Sportowy SUCHANIK przy współudziale sponsorów (Procad, Trefl, Dynamic Event, CTO) był organizatorem IV Ogólnopolskiego Turnieju Mini Siatkówki Chłopców o Puchar Pomorza. Uroczystego otwarcia dokonał Dyrektor Mirosław Michalski. W trzydniowej imprezie, która odbyła się w terminie 10-12.02.2012 udział wzięło 130 zawodników. W kategorii 2 wystartowało 21 drużyn podzielonych na trzy grupy 7-drużynowe A, B i C. Cztery najlepsze ekipy z każdej grupy awansowały do grupy D gdzie rywalizowały o miejsca 1-12, pozostałe drużyny trafiły do grupy E i walczyły o miejsca 11-18. W kategorii 3 wystartowało 18 drużyn podzielonych na dwie grupy 9-drużynowe. Pięć najlepszych ekipy z każdej grupy rywalizowały o miejsca 1-10, pozostałe drużyny o miejsca 11-18. W obu kategoriach na każdym etapie obowiązywał system gry każdy z każdym do 21 punktów. Najlepszym zespołem w dwójkach okazała się drużyna gospodarzy UKS Suchanik Gdańsk I. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna UKS Oczko Białystok II, a trzecie miejsce wywalczył pierwszy zespół UKS Dwójka Milicz. Oba zespoły doznały trzech porażek, a o wyższym miejscu ekipy z Białegostoku zdecydował bezpośredni pojedynek. W kategorii trójek bezapelacyjnie zwyciężył zespół UKS Jasieniak Gdańsk I (Jakub Wilkowski, Jan Brzeziński Piotr Wołodźko), który w całym turnieju nie przegrał żadnego meczu. Drugie miejsce zajęła drużyna SP 4 Bydgoszcz, a trzecie miejsce zajęła pierwsza drużyna SP 60 Bydgoszcz. Puchary i medale wręczał pan Krzysztof Jankowski - prezes UKS Scuhanik. Wszyscy uczestnicy otrzymali koszulki klubowe. Ponadto zawodnicy otrzymali nagrody w postaci puzzli, kosmetyków, kubków, długopisów, kredek oraz słodyczy. W obu kategoriach wyłoniono najlepszych i najwszechstronniejszych zawodników, którzy oprócz statuetek otrzymali dodatkowe nagrody. Najlepszy zawodnik 2 - Kacper Chmielewski (UKS Suchanik) Najwszechstronniejszy zawodnik 2 - Kacper Konopko (UKS Oczko Białystok) Najlepszy zawodnik 3 - Piotr Wołodźko (UKS Jasieniak Gdańsk) Najwszechstronniejszy zawodnik 3 - Kuba Wilkowski (UKS Jasieniak Gdańsk) Klasyfikacja końcowa - dwójki 1. UKS Suchanik Gdańsk I 2. UKS Oczko Białystok II 3. UKS Dwójka Milicz I 4. UKS Dwójka Milicz II 5. UKS Suchanik Gdańsk II 6. SP 12 Tomaszów Mazowiecki I 7. Trefl Gdańsk 8. UKS Oczko Białystok I 10. UKS Jasieniak Gdańsk I (Kacper Polaczyk, Marcin Kwiatkowski, Maciek Guzowski) 18. UKS Jasieniak Gdańsk II ( Bartek Migas, Kamil Leśniewski, Piotr Szczepkowski) III Klasyfikacja końcowa - trójki 1. UKS Jasieniak Gdańsk I 2. SP 4 Bydgoszcz 3. SP 60 Bydgoszcz I 4. UMKS MOS Wola Warszawa 5. SP 12 Tomaszów Mazowiecki I 6. UKS Suchanik Gdańsk I 7. Trefl Gdańsk 8. SP 60 Bydgoszcz II 13. UKS Jasieniak Gdańsk II ( Piotr Leśniewski, Adaś Józefiak, Bartek Jakubiszak)