UKS JasieniakMłodzieżowa SiatkówkaMłodzieżowa Siatkówkalogo

Strona główna   Kontakt   Zaloguj


Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" działa
przy Szkole Podstawowej nr 85 w Gdańsku.ul. Stolema 59, 80-177 Gdańsk
tel./fax 058 322-15-25

Menu
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Menu
Imprezy

Ogólnopolski turniej minisiatkówki dla dziewcząt i chłopców organizowane przez KaEmKa Starogard Gdań
  (2013-01-27)

W dniach 26-27 stycznia w Starogardzie Gdańskim odbyły się ogólnopolskie turnieje minisiatkówki dla dziewcząt i chłopców roczników 2001/2002, organizowane przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Sportu KaEmKa. Patronat medialny objął portal 24starogard.pl.

Dziewczęta rozegraly swoje mecze 26.01.2013. W kategorii trójek wystartowalo 18 zespołów. W kategorii 2 wystartowały 24 zespoły. Dziewczęta z UKS Jasieniak 3 zajęły czwarte miejsce w zawodach. Skład naszego zespołu: Natalia Kopacz, Ola Justka, Marta Rozwadowska. W kategorii 2 UKS jasieniak reprezentowały UKS Jasieniak I: Paulinka Bańkiewicz i Zuzia Bańkiewicz, UKS Jasieniak II: Ala Pszenna, Marysia Komosa.

Chłopcy grali 27.01.2013. W kategorii dwojek wystartowalo 18 zespołów, w kategorii trójek 12 drużyn. Nasz klub reprezentowały cztery zespoły. W kategorii trójek trzecie miejsce w zawodach zjął nasz zespół w składzie: Maciek Guzowski, Rafał Kąkol, Kuba Ścisk. I miejsce UKS Suchanik, II miejsce Trefl Gdańsk. IX miejsce: Piotr Wierzbowski, Marek Gajewski, Bartek Migas i Robert Kowalewski.

W kategorii dwójek po bardzo zacietym spotkaniu UKS Jasieniak wygrał z zespołem z Trefla Gdańsk. Bardzo dobre spotkanie rozegrał Marcin Kwiatkowski.

I miejsce: UKS Jasieniak: Marcin Kwiatkowski i Kamil Leśnieswki. II miejsce Trefl Gdańsk.

UKS Jasieniak II: Maciek Wilkowski, Jędrek Migas

UKS Jasieniak III: Marcin Król, Adam Czebi Ogły.

Dwóch naszych zawodników: Maciek Guzowski i Marcin Kwiatkowski zostali najlepszymi zawodnikami turnieju.

 

 


 
Stopka