Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta 4 Dziewcząt
  (2014-02-20)

20.02.2014 w SP nr 85 w Gdańsku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta w Minisiatkówce 4 Dziewcząt. W zawodach wystartowało 12 zespołów. Organizatorem turnieju był Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej przy współudziale UKS Jasieniak. I etap rozgrywek graliśmy w trzech grupach systemem każdy z każdym. Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy grały o miejsce od 1 do 6. Drużyny, które zajęły miejsca III i IV w swoich grupach walczyły o miejsca od 7 do 12. Graliśmy jednego seta do 21 punktów. Dziewczęta z UKS Morena ( Miastko) zajęły I miejsce. Nie przegrały ani jednego meczu. O miejscach od II do IV zadecydowały małe punkty. Nasze dziewczęta w składzie: Natalka Kopacz, Marta Rozwadowska, Ola Justka, Blanka Pliszka zajęły III miejsce w zawodach. Natalka była najlepszą naszą zawodniczką. Klasyfikacja końcowa: 1. miejsce: UKS Morena Miastko I 2. miejsce: Energa Gedania I 3. miejsce: UKS Jasieniak I 4. miejsce: Stowarzyszenie Przyjaciół Pępowa II 5. miejsce: UKS Morena Miastko II 6. miejsce: KaEmKa Starogard Gdański 7. miejsce: Energa Gedania II 8. miejsce: Stowarzyszenie Przyjaciół Pępowa I 9. miejsce: SP 5 Gdańsk 10. miejsce: Stowarzyszenie Przyjaciół Pępowa III 11. miejsce: SP 58 Gdańsk 12. miejsce: UKS Jasieniak II ( Zuzia Bańkiewicz, Ala Rybicka, Ola Kreczkiewicz, Patrycja Czarnul). Wszystkie zawodniczki otrzymały pamiątkowe dyplomy, słodycze, Najlepsze zespoły uhonorowane zostały pucharami i medalami.