Menu
Imprezy

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Minisiatkówce Dziewcząt.
  (2014-02-19)

19.02 2014 w Rumii odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Minisiatkówce Dziewcząt. W zawodach wystartowało sześć szkół, króre wcześniej zajęły I miesca w swoich powiatach. Zawody rozegrane zostały w dwóch grupach. W wyniku losowania nasze dziewczęta znalazły się w grupie II z Miastkiem i Kwidzynem. W grupie I grały: Rumia, Starogard Gdański i Tczew. Turniej był tak skonstruowany, że tylko zwycięzcy grup mogli walczyć o I miejsce w zawodach. Zawodniczki z SP 85 przegrały 2:1 z Miastkiem. Zajeły II miejsce w swojej grupie i walczyły o III miejsce ze Starogardem Gdańskim. Gdańsk wygrał. Mecz o pierwsze miejsce rozegrało Miastko z Rumią. Misrzem województwa została Rumia. Klasyfikacja końcowa: I miejsce: Rumia II miejsce: Miastko III miejsce: SP 85 Gdańsk IV miejsce: Starogard Gdański V miejsce: Kwidzyn VI miejsce: Tczew Skład naszego zespołu: Natalka Kopacz (kapitan), Marta Rozwadowska, Ola Justka, Blanka Pliszka, Paulina Żołopa, Dominika Rodek, Patrycja Czarnul, Wiktoria Grzenkowitz, Ola Kreczkiewicz, Vanessa Gaede.