Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Minisiatkówce Chłopców.
  (2014-02-25)

25.02.2014 r. w SP 85 odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Minisiatkówce Chłopców. Organizatorem zawodów był Wojewódzki Szkolny Zwiazek Sportowy. Po losowaniu zespoły zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszej grały: SP Bytów, Pępowo i SP 48 z Gdyni. W drugiej spotkały się: SP 85 Gdańsk, PSP Starogard Gdański i SP Trumiejki. W meczu o pierwsze miejsce SP nr 85 z Gdańska walczyła ze SP z Bytowa. Mecz był bardzo wyrównany. 2:1 wygrali gospodarze i to oni zostali Mistrzami Województwa. Klasyfikacja końcowa: I miejsce SP 85 Gdańsk II miejsce SP Bytów III miejsce Pępowo IV miejsce Starogard Gdański V miejsce SP 48 Gdynia VI miejsce SP Trumiejki SKŁAD NASZEGO ZESPOŁU: I set: Maciej Guzowski, Rafał Kąkol, Jakub Ścisk, Bartek Jakubiszak, Marcin Król. II set: Piotr Wierzbowski, Kamil Leśniewski, Robert Kowalewski, Piotr Szczepkowski, Jakub Szydlik.