Otwarte Mistrzostwa Gdańska w Minisiatkówce 3 Dziewcząt
  (2015-02-27)

Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej był organizatorem Otwartych Mistrzostw Trójmiasta w Minisiatkówce 3 Dziewcząt. Zawody odbyły się 27 lutego 2015 w Szkole Podstawowej nr 85 w Gdańsku W kategorii 3 wystartowało 19 zespołów ( 61 zawodniczek ) W pierwszym etapie rywalizowano w sześciu grupach systemem każdy z każdym. W II etapie po 2 najlepsze zespoły z każdej grupy trafiły do grup G, H i I Zespoły te walczyły o miejsca 1-12 G (I miejsce z C, II miejsce z D, I miejsce z E, II miejsce z F) H (II miejsce: z A, I miejsce z B, II miejsce z C, I miejsce z D I ( II miejsce z E, I miejsce z F, I miejsce: z A, II miejsce z B ) Zespoły, które zajęły 3 i 4 miejsce w grupach walczyły o miejsca 13 -20. J (III miejsce z C, IV miejsce z D, III miejsce z E,) K ( III miejsce z B, III miejsce z D) L (III miejsce: z A, IV miejsce z B, III miejsce z F) W II I III etapie graliśmy do dwóch wygranych setów do 11 punktów. Tie-break (do 7 punktów z dwoma punktami przewagi). 11 punkt kończy seta. W III etapie Ł zespoły, które zajęły miejsca I i II (w grupie G,H,I) walczyły każdy z każdym o miejsca 1 - 6. M zespoły, które zajęły miejsca III (w grupie G,H,I walczyły każdy z każdym o miejsca 7-9 N zespoły, które zajęły miejsca IV (w grupie G,H,I walczyły każdy z każdym o miejsca 10 -12 O zespoły, które zajęły I miejsca w grupach J,K,L walczyły każdy z każdym o miejsca 13 - 15 P zespoły, które zajęły II miejsca w grupach J,K,L walczyły każdy z każdym o miejsca 16-18 R zespoły, które zajęły III miejsca w grupach J,K,L walczyły każdy z każdym o miejsca 19-20 Na zakończenie każda uczestniczka turnieju otrzymała soczek, batona i dyplom. Najlepsi otrzymali medale, puchary, dyplomy. KLASYFIKACJA KOŃCOWA: I miejsce: PSP 3 Starogard Gdański 2 II miejsce: UKS Jasieniak I, SP 85 (Agnieszka Zioło, Paulina Żołopa, Dominika Rodek) III miejsce: KaEmKa Starogard Gdański IV miejsce: SPS Lębork 1 V miejsce: Energa Gedania Gdańsk I VI miejsce: UKS Jasieniak II, SP 85 (Maja Fenikowska, Karolina Malon, Julka Burdyn, Magda Zioło VII miejsce: UKS ?Jasieniak III (Oliwka Zarzeczańska, Marta Ptak, Sara Wójtowicz, Martynka Rytlewska) VIII miejsce: Chwaszyczyzno IX miejsce: UKS LIBERO 1 X miejsce: Rumia XI miejsce: Energa Gedania Gdańsk II XII miejsce: PSP 3 Starogard Gdański 1 XIII miejsce: KaEmKa Starogard Gdański II XIV miejsce: UKS LIBERO 3 XV miejsce: SPS Lębork 2 XVI miejsce: KS BAT Sierakowice XVII miejsce: UKS LIBERO 2 XVIII miejsce: SP 58 XIX miejsce: UKS LIBERO 4