Finał Mistrzostw Województwa w Minisiatkówce 2 Chłopców o Puchar Kinder+Sport
  (2015-05-09)

9.05.2015 w SP nr 85 w Gdańsku odbył się finał Mistrzostw Województwa w Minisiatkówce 2 Chłopców o Puchar Kinder+Sport. Organizatorem zawodów był Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej przy współudziale UKS Jasieniak. W zawodach uczestniczyło 16 najlepszych zespołów z województwa pomorskiego. Graliśmy w czterech grupach po cztery zespoły systemem każdy z każdym. W kolejnym etapie zespoły, które zajęły miejsca drugie i trzecie w swoich grupach zagrały krzyże o udział w półfinale. Najlepszym zespołem był UKS SET Starogard Gdański. Bardzo zacięty pojedynek o trzecie miejsce w zawodach stoczyli chłopcy z Trefla z kolegami z UKS Suchanik. Wygrali 2:1 zawodnicy UKS Suchanik. Chłopcy z UKS Jasieniak grali w składzie Adaś Golak, Jędrek Migas, Maciek Kordek. Klasyfikacja końcowa 1. miejsce, UKS SET Starogard Gdański, 2. miejsce, SAPS Starogard Gdański I, 3. miejsce, UKS Suchanik Gdańsk, I 4. miejsce, Trefl Gdańsk I, Miejsca 5 do 9 zajęły zespoły UKS Libero Łebień I, KATS Alpat Gdynia I, Trefl Gdańsk II,SPS Lębork I Miejsca 10 do 12 zajęły zespoły, UKS Jasieniak Gdańsk I, SP Maszewo Lęborskie, UKS Relaks Dziemiany I, SAPS Starogard Gdański II. Miejsca 13 do 16 zajęły zespoły: SPS Lębork II, PSP 4 Starogard Gdański I, SAPS Starogard Gdański III, SP Włynkówko I.