Finał Mistrostw Województwa w Minisiatkówce 3 Chłopców o Puchar Kinder Sport.
  (2015-05-10)

9.05.2015 w Lęborku odbył się finał Mistrostw Województwa w Minisiatkówce 3 Chłopców o Puchar Kinder + Sport. Organizatorem zawodów był Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej. W zawodach uczestniczyło 12 najlepszych zespołów z województwa pomorskiego. Graliśmy w dwóch grupach po sześć zespołów systemem ?każdy z każdym?. W kolejnym etapie zespoły, które zajęły miejsca drugie i trzecie w swoich grupach zagrały ?krzyże? o udział w półfinale. Nasz zespół w składzie Marcin Król, Radek Wołodko, Marcin Kwiatkowski, Bartek Bielecki zajęli pierwsze miejsce w grupie i awansowali do półfinału. W półfinale zmierzyli się z zespołem z Lęborka. Wygraliśmy spotkanie i awansowaliśmy do finału. W meczu o pierwsze miejsce graliśmy z chłopcami z Koczały. Wygraliśmy 2:0. Trzy najlepsze zespoły będą reprezentowały nasze województwo na Mistrzostwach Polski W Krakowie. I miejsce: UKS Jasieniak II miejsce: UKS AS Koczała III miejsce: SAPS Starogard Gdański I IV miejsce: SPS Lębork I