Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta w Minisiatkówce 2 Dziewcząt
  (2017-03-12)

12.03.2017 w SP nr 85 w Gdańsku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta w Minisiatkówce 2 Dziewcząt. W zawodach wystartowało 49 zespołów. Organizatorem turnieju był Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej przy współudziale UKS Jasieniak. I etap rozgrywek graliśmy w dwunastu grupach systemem każdy z każdym. Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy awansowały do dalszej części rozgrywek. Drużyny, które zajęły miejsca III i IV w swoich grupach zakończyły udział w rozgrywkach. Dziewczęta otrzymały pamiątkowe dyplomy, batony oraz soczki. W drugim etapie graliśmy krzyże zespoły, które zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach z zespołami, które zajęły drugie miejsca. Zwycięzcy walczyli dalej o miejsca 1-12 w trzech grupach po cztery zespoły. Dwie najlepsze drużyny z tych grup walczyły o miejsca 1-6, przegrani o miejsca 7-12. W następnym etapie graliśmy krzyże: zespoły, które zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach z zespołami, które zajęły drugie miejsca. Zwycięzcy krzyży walczyli każdy z każdym o miejsca 1-3, przegrani o miejsca 4 - 6 W ten sam sposób walczyliśmy o miejsca 7 - 9 i 10 -12. Dziewczęta z UKS Jasieniak ( Martynka Rytlewska, Zosia Binduga i Martyka Podlaska) zajeły I miejsce. Nie przegrały ani jednego meczu. Nasz Klub reprezentowało siedem zespołów: Emilka Piątek, Gosia Więcko, Oliwia Prochna, Ania Sawicka, Natalka Kosel, Amelka Lewandowska, Maja Miotk, Tosia Szmurło, Halina Kamieniecka, Pola Joszczak, Martynka Bruździak, Nina Pliszka, Asia Kruszyńska,Martynka Rytlewska, Zosia Binduga i Martyka Podlaska Klasyfikacja końcowa: 1. miejsce: UKS Jasieniak I 2. miejsce: Energa Gedania I 3. miejsce: UKS Libero PSP Nr 4 Starogard Gdański I 4. miejsce: TKS Reda Ciechocino 1 5. miejsce: KaEmKa 6 6. miejsce: UKS Wilki Chwaszczyno 2 7. miejsce: UKS Jasieniak II (Bruździak, Nina Pliszka) 8. miejsce: KaEmKa 5 9. miejsce: KaEmKa 3 10. miejsce: TKS Reda Ciechocino 1 11. miejsce: UKS Jasieniak III (Halina Kamieniecka, Pola Joszczak) 12. miejsce: APS Rumia 2 Wszystkie zawodniczki otrzymały pamiątkowe dyplomy, słodycze, soczki Najlepsze zespoły uhonorowane zostały pucharami i medalami.