VI Rodzinny, Osiedlowy Turniej Dwójek Siatkarskich o Puchar Prezesa WSM „Jasień”.
  (2007-11-10)

10.11.2007 po raz szósty UKS „Jasieniak” zorganizował Rodzinny Osiedlowy Turniej Dwójek Siatkarskich o Puchar Prezesa WSM „Jasień”. Współorganizatorem turnieju było Miasto Gdańsk. W zawodach wystartowały 42 pary (rodzic + dziecko). Dla porównania podam, że w ubiegłym roku startowało 36 zespołów, dwa lata wcześniej 31, trzy lata wcześniej 21. Zawodnicy grali w sześciu grupach systemem „każdy z każdym”. Mecze odbywały się na czas, średnio po 6 minut. Rodzice i dzieci, które skończyły szkołę podstawową nie mogli atakować, kiwać i plasować piłek w wyskoku. Dozwolony był blok. Dzieci nie miały żadnych ograniczeń. Dla ułatwienia zawodnicy z klas II mogli wykonywać zagrywkę sposobem górnym. Najmłodszym zawodnikiem był Kuba Wilkowski z klasy I. Mecze były bardzo zacięte. O miejsca I –VI walczyli zawodnicy, którzy zajęli pierwsze miejsca w swoich grupach. O miejsca 7- 12 pary, które zajęły 2 miejsca grupach, o miejsca 13 – 18 pary, które zajęły 3 miejsca w grupach itd. Turniej wygrała para Natalia i Piotr Gajewscy. Zespół ten nie przegrał żadnego meczu. Pragnę zaznaczyć, że para ta już nie raz wygrała nasz turniej. Natalia jest uczennicą I klasy Gimnazjum nr 8. I miejsce: Natalia i Piotr Gajewscy II miejsce: Michał i Jarosław Cichowscy III miejsce: Agata i Marek Sałańscy IV miejsce: Daniel i Jarosław Sulińscy V miejsce: Jan i Piotr Zubel VI miejsce: Olek i Krzysztof Nowiccy VII miejsce: Justyna Łukasik i Magda Drapella VIII miejsce: Anna Klimas i Anna Szczoczarz IX miejsce: Robert Pillath i Wiktor Szulfer X miejsce: Maciek i Sławek Tomczak XI miejsce: Czarek i Grzegorz Szulfer XII miejsce: Ola i Krzysztof Myślińscy XIII miejsce: Kasia i Jakub Kumirscy XIV miejsce: Natalia Wawrzynkiewicz i Dorota Deoniziak XV miejsce: Martyna i Maciej Łukasik XVI miejsce: Adrian Czynsz ,Sebastian Najmen XVII miejsce: Małgosia i Julka Tymańskie XVIII miejsce: Patrycja Sulińska, Magda Lewandowska XIX miejsce: Kasia i Jan Jakubowscy XX miejsce: Ada Lis, Krzysztof Wyrzykowski XXI miejsce: Witek i Tomek Klimas XXII miejsce: Krzysztof i Andrzej Rybka XXIII miejsce: Aneta i Roman Kupper XXIV miejsce: Patrycja i Krzysztof Bukowscy XXV miejsce: Ania i Marcin Rykaczewscy XXVI miejsce: Marta Rusin, Kuba Wilkowski XXVII miejsce: Marcin Wilkowski, Adrian Mahling XXVIII miejsce: Ewa i Paweł Pieczykolan XXIX miejsce: Sebastian i Jarosław Międlarz XXX miejsce: Dagmara i Remek Grosh XXXI miejsce: Szymon i Piotr Migas XXXII miejsce: Kasia i Ewa Rybka XXXIII miejsce: Paulina i Jarosław Budzisz XXXIV miejsce: Wojtek i Darek Krysztofiak XXXV miejsce: Kasia i Małgosia Wilkowskie XXXVI miejsce: Grześ i Ireneusz Gorczyńscy Łukasz i Kasia Kufel Paweł i Bożena Krella Patrycja i Kacper Płotka Szymon i Joanna Myślińscy Kasia i Krzysztof Majkutewicz Remek i Adam Ponikowscy Dziękujemy sponsorom: Miastu Gdańsk, WSM „Jasień”, SP 85, firmom Coltex Dakar, WBK, Firmie Energia – Operator S.A. za pomoc w organizacji turnieju.