Finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt.
  (2018-03-02)

02.03.2018 w Kwidzynie odbył się XLVI Finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt. Po losowaniu trafiliśmy do grupy B w której były drużyny ze Starogardu Gdańskiego, Słupska i my. W grupie A były zespoły z Tczewa Redy i Kwidzyna. N Nie poszczęściło nam się w losowaniu. Zespół ze Starogardu Gdańskiego w ubiegłym roku zdobył mistrzostwo Polski. Po zaciętym meczu nasze dziewczęta przegrały z drużyną ze Starogardu 0:2 (23-25, 23-25) Trzeba wspomnieć, że nasz zespół był najmłodszy w turnieju. Następny mecz wygraliśmy. Niestety mogliśmy już walczyć tylko o miejsce III, które wywalczyliśmy wygrywając ze szkołą z Kwidzyna. Klasyfikacja końcowa: I miejsce SP Nr 3 w Starogardzie Gdańskim, II miejsce SP Nr 3 w Redzie, III miejsce SP Nr 85 w Gdańsku, IV miejsce SP Nr 6 w Kwidzynie, V miejsce SP Nr 8 w Słupsku, VI miejsce SP Nr 12 w Tczewie. Skład naszej drużyny: Martynka Rytlewska, Zosia Binduga, Pola Joszczak, Karolina Laskowska, Ania Sawicka, Patrycja Ostafin, Dominika Żuk, Gosia Więcko, Nina Pliszka, Martynka Bruździak, Emilka Piątek i Maja Miotk.