Finał Mistrzostw Województwa o Puchar Kinder + Sport 2 Chłopców.
  (2018-05-19)

Finał Mistrzostw Województwa o Puchar Kinder + Sport 2 Chłopców. 19.05.2018 w Starogardzie Gdańskim odbył się Finał Mistrzostw Województwa o Puchar Kinder + Sport 2 Chłopców. Nasz klub reprezentowały trzy drużyny. Zespół Jasieniak I w składzie: Oskar Stawski i Piotr Gurdziński zajęli VII miejsce. Nasza druga drużyna Jasieniak II w składzie Szymon Marciniak i Tymon Sowański wywalczył VIII miejsce w zawodach a nasz trzeci zespół: Jakub Rzepczyński, Wiktor Aszyk i Michał Dąbrowski zajęli XV miejsce. KLASYFIKACJA KOŃCOWA: 1. TREFL GDAŃSK I ? AWANS NA MISTRZOSTWA POLSKI 2. KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI II ? AWANS NA MISTRZOSTWA POLSKI 3. KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI I 4. UKS SUCHANIK GDAŃSK III 5. UKS WILKI CHWASZCZYNO I 6. UKS SUCHANIK GDAŃSK II 7. UKS SUCHANIK GDAŃSK I 8. UKS JASIENIAK GDAŃSK I 9. UKS JASIENIAK GDAŃSK II 10. UKS AS KOCZAŁA I 11. UKS SUCHANIK GDAŃSK IV 12. TREFL GDAŃSK II 13. UKS DWÓJKA BYTÓW I 14. KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI IV 15. UKS JASIENIAK GDAŃSK III 16. KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI III