II miejsce dziewczynek na Otwartych Mistrzostwach Trójmiasta 2
  (2020-02-15)

15.02.2020 w sobotę odbyły się Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta w Minisiatkówce 2 Dziewcząt. W zawodach wystartowało 49 zespołów. Organizatorem turnieju był Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej przy współudziale UKS Jasieniak. I etap rozgrywek graliśmy w dwunastu grupach systemem każdy z każdym. Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy awansowały do dalszej części rozgrywek. Drużyny, które zajęły miejsca III, IV, V w swoich grupach zakończyły udział w rozgrywkach. Dziewczęta otrzymały pamiątkowe dyplomy, batony Kinder Bueno, wodę oraz opaski na nadgarstki. W drugim etapie graliśmy w 6 grupach po 4 zespoły. W kolejnym etapie rozegraliśmy krzyże zespoły, które zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach z zespołami, które zajęły drugie miejsca. Zespoły które zajęły III i IV miejsca w grupach rozegrały krzyże. Wygrani walczyli o miejsca 13 -19 w zawodach. W czwartym etapie zespoły, które wygrały ?krzyże? grały o miejsca 1-6 w turnieju, systemem każdy z każdym. Przegrani walczyli o miejsca 7-12. We wszystkich etapach turnieju graliśmy jednego seta do 15 punktów. Na zakończenie zawodów wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, batony Kinder Bueno oraz wody. Najlepsze zawodniczki otrzymały medale, które wręczył prezes PWZPS Stanisław Kwiatkowski. miejsce: KaEmKa: Nikola Freda, Nadia Grochowska II miejsce: UKS Jasieniak : Agata Nieradko, Antonina Kłosowska, III miejsce: Akademia Siatkówki Daniela Plińskiego: Aleksandra Wika, Zuzanna Ellwart Miejsce Zespół 1 KaEmKa 1 2 UKS ?Jasieniak? 1 3 Akademia Siatkówki Daniela Plińskiego 4 UKS Jasieniak 3 5 UKS ?Suchanik? 1 6 UKS Piast Kobylnica 1 7 Kwidzyn 8 UKS AS Trefl 1 9 KaEmKa 3 10 UKS AS Trefl 5 11 UKS Jasieniak 2 12 UKS Wilki Chwaszczyno 13 UKS Libero Łebień 14 SN Gedania 1 15 UKS AS Trefl 2 16 APS Rumia 3 17 SP 9 Rumia 1 18 APS Rumia 1 19-24 KaEmKa 2 GKS Żukowo 2 UKS Morena Miastko 1 Gdyńska Akademia Siatkówki 1 SP 9 Rumia 2 SN Gedania 3 25 - 36 UKS Jasieniak 4 GKS Żukowo 1 UKS AS Trefl 3 Olimpijczyk KS BAT Sierakowice GKS Żukowo 3 UKS AS Trefl 6 KaEmKa 7 SP 85 1 UKS Piast Kobylnica 2 UKS Wilki Chwaszczyno 3 UKS Piast Kobylnica 3 37- 48 UKS AS Trefl 4 GKS Żukowo 5 Gdyńska Akademia Siatkówki 2 SP 85 III UKS Wilki Chwaszczyno 1 GKS Wieżyca 2011 Stężyca KaEmKa 5 SPS Lębork 2 SPS Lębork 1 GKS Żukowo 2 UKS Morena Miastko 2 SN Gedania 2 49 SP 85 II