XIV Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju.
  (2022-10-22)

22.10.2022 siatkarki UKS Jasieniak brały udział w XIV Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju. W zawodach wzięły udział zespoły ze Szczecina, Koszalina, Wałcza, Szczecinka, Człuchowa, Polic, Rokietnicy, Miastka i Gdańska. W kategorii czwórek na 21 drużyn zajęliśmy I i II miejsce. Gratulacje !!! dla naszych siatkarek. UKS Jasieniak 1 zajął I miejsce. Skład zespołu: Julka Kasprów, Zuzanna Durmaj, Julka Bogucka i Paulina Zieniawa. UKS Jasieniak 2 zajął II miejsce. Skład zespołu: Marta Kaczkowska, Kamila Linko, Zuzia Kędzior, Julka Dobrzycka i Ola Żyła. W kategorii trojek nasze siatkarki z Jasieniaka II w składzie: Julka Kasprzak, Nina Markowska, Weronika Aszyk i Maja Klimczak zajął dziesiąte miejsce. Trzeba dodać, że są to zawodniczki o rok młodsze od koleżanek z którymi rywalizowały. UKS Jasieniak 1 w składzie: Klara Joskowska, Gosia Kłosowska i Hania Jażdżewska zajęły jedenaste miejsce.