Otwarte Mistrzostwa Wejherowa w Minisiatkówce Diewcząt.
  (2007-12-06)

6.12.2007 odbył się TURNIEJ MIKOŁAJKOWY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH OTWARTE MISTRZOSTWA WEJHEROWA W MINISIATKÓWCE DZIEWCZĄT ORGANIZATORZY: • ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W WEJHEROWIE • UKS „SZÓSTKA” WEJHEROWO GRA PODWÓJNA KLASA III IV W zawodach startowały reprezentacje zgłoszonych szkół podstawowych składające się z 3 dziewcząt urodzonych w roku 1997 lub młodszych (2 +rezerwowa) - KLASA III I IV). Wymiary boiska: 3,5 m szerokość x 4,5 m długość Wysokość siatki 200 cm. Sposób przeprowadzania spotkań: Gra toczyła się do jednego wygranego seta. Sety rozgrywane były „tie – breakiem” do 25 punktów z dwupunktową przewagą. Po 12 punkcie zmiana stron.. Zawody odbywały się z podziałem na grupy. W grupach zespoły grały systemem „ każdy z każdym”. Z każdej grupy do finału A awansowały 2 zespoły z zaliczeniem meczów w grupach. W finale sześć zespołów grało systemem „każdy z każdym”. Zawodniczki, które zajęły miejsca 3 i 4 w grupach grały w finale B o miejsca od 7 do 12. Zawodniczki, które zajęły miejsca 5 i 6 w grupach grały w finale C o miejsca od 13 do 15. W zawodach wystartowało 15 zespołów I miejsce zajął zespół z UKS „Jasieniak” w składzie: Agata Sałańska, Julka Tymańska. III miejsce zajął zespół z UKS „Jasieniak” w składzie: Kasia Flis, Zuzia Arciszewska, Klaudia Burdalska CZWÓRKI – KLASA V-VI W zawodach startowały reprezentacje zgłoszonych szkół podstawowych składające się z 5 dziewcząt (4+ rezerwowa) urodzonych w roku 1995-1996 KLASA V-VI Wymiary boiska: 7. m x 7 m Wysokość siatki 2O5 cm. W zawodach obowiązują przepisy PZPS Sposób przeprowadzania spotkań: Gra toczyła się do2 wygranych setów. Sety rozgrywane są „tie – breakiem” do 15 punktów z dwupunktową przewagą. Do zawodów zgłosiło się dziewięć zespołów. Graliśmy w dwóch grupach. W grupach zespoły grały systemem „każdy z każdym”. Z każdej grupy do finału A awansowały 2 zespoły. Zespoły, które zajęły miejsca 3 i 4 w grupach grały w finale B o miejsca od 5 do 9. I miejsce: Zatoka Puck II miejsce zajął zespół z UKS „Jasieniak” w składzie: Milena Szwed, Ania Rykaczewska, Natalka Wawrzynkiewicz, Ola Gawrońska. V miejsce: Kasia Kumirska, Patrycja Bukowska, Kasia Abramik, Ania Wilkowska. Bardzo dziękuję panom: Markowi Sałańskiemu i Piotrowi Abramikowi za pomoc przy transporcie zawodniczek.